Zwycięstwo Trójkolorowych z Chorwacją.

W pojedynku mistrzów świata z drużyną z Bałkanów mieliśmy przyjemność obejrzeć mnóstwo bramek. Finalny rezultat spotkania wynosił 4:2 dla Francji. Tak więc drużyna Chorwacji nie zdołała zrewanżować się za finałowe starcie mistrzostw świata w Rosji. Trójkolorowi okazali się w tym meczu delikatnie skuteczniejsi od zawodników z Chorwacji.

Wielu dziennikarzy uważało to spotkanie jako odwet za finałowy pojedynek mistrzostw świata na rosyjskiej ziemi. Pierwsze minuty spotkania doskonale to potwierdzały. Chorwaci wyglądali o wiele pewniej. Konstruowali wiele akcji. Pierwszego gola dla zawodników z Bałkanów zdobył Lovren. Ostatnie dogranie w tej akcji bramkowej wykonał Hernandez Lucas. Po piętnastu minutach zawodnicy z Bałkanów wygrywali 1:0.

Francuzi nie potrafili powstrzymać następnych sytuacji kreowanych przez Chorwatów. Fenomenalnie spisywał się bramkarz Chorwacji. Jego obrona zatrzymała Griezmanna przed zdobyciem gola. Antoine Griezmann zdobył bramkę kilka minut później. W tej akcji golkiper Chorwacji nie miał szans na interwencję.

Dużo trafień w meczu.

Podział punktów nie odpowiadał nikogo. Oba zespoły myślały tylko triumf w tym starciu. Dlatego też przez cały czas kibice mieli możliwość oglądania fantastycznych akcji. Ilość trafień jest tego doskonałym tego przykładem. Na boisku gospodarzy oglądaliśmy świetny spektakl.

Pod koniec pierwszej części meczu francuscy piłkarze rozpoczęli nadrabiać straty. Bardzo ważna w tym przypadku była dyspozycja Anthony'ego Martiala, który zdobył bramkę dające wyrównanie mistrzom świata. Spotkania w ramach Ligi Narodów są w stanie zapewnić kibicom futbolu mnóstwo fantastycznych emocji. Piłkarze tych dwóch reprezentacji przedstawili fantastyczne umiejętności widzom piłkarskim. Na pewno wiele sympatyków może być zadowolonych. Ostatecznie z triumfu cieszyli się zawodnicy francuscy.

Zawodnicy z Bałkanów musieli do oswojenia się z porażką. Chorwaci pokazali się z fantastycznej strony. Dla francuskich zawodników to drugi triumf w tym turnieju.