Wraca następna edycja Top Model!

Top model, czyli jeden z hitowych programów TVN-u to jeden ze stałych punktów ramówki przygotowanej na jesień w stacji, w którym uczestnicy rywalizują o tytuł Next Top Model. Przepisem na sukces jest Joanna Krupa a także znane jury, które gromadzi przed ekranem tysiące widzów. Po etapie castingów i bootcampu w odcinkach gościnnie pojawia się wiele cenionych osób w świecie mody, czyli znane modelki, redaktorki pism, a także fotografowie światowej sławy.

W ramach tego sezonu o miano Top Model konkurować będzie 14 uczestników, wśród których znajdują się również osoby ze srebrnym i złotym biletem. Złoty bilet jurorzy przyznają osobie, której predyspozycje do zostania modelką lub modelem są największe, co skutkuje tym, że ten uczestnik bezpośrednio dostaje się do domu Top Model. Z kolei bilet w srebrnym kolorze to głos osób głosujących online, którzy oddali głos swojego faworyta, który nie musi przechodzić castingów i natychmiast przechodzi na bootcamp, czyli następny etap.

O czym jest program Top Model?

Każda edycja daje nie tylko zaistnienia w świecie profesjonalnego modelingu, ale też pierwszych kroków i rozwój swojego portfolio, w związku z tym co sezon zgłasza się całkiem sporo zainteresowanych osób. Podczas każdego z odcinków uczestnicy mają do wykonania różnego rodzaju konkurencje, które mają być sprawdzianem tego, czy są gotowi na stawienie czoła wyzwaniom w prawdziwym świecie mody. Jurorzy oceniają ich zmagania i decydują o tym, który zawodnik musi odpaść w danym odcinku. Jest jeszcze możliwość powrotu do programu po wyeliminowaniu, a jest to możliwe dzięki ingerencji Michała Piróga, który obserwuje panel zza kulis, zapewniając pocieszenie i wsparcie dla uczestników. Nagrodą jest podpisanie kontraktu z agencją modeli i modelek jak i sesja fotograficzna na okładkę dla miesięcznika "Glamour". Podczas najnowszego sezonu również będziemy mogli oglądać rywalizację uczestników i dowiedzieć się, kto stanie się kolejnym zwycięzcą Top Model. O tytuł zmaga się dużo wartych uwagi modelek i modeli, dlatego też zdecydowanie warto jest śledzić emitowane odcinki.

Zostaw komentarz