Sport

Świetny rezultat dla graczy Milanu. Rezultat remisowy na stadionie Manchesteru

Nożna piłka to jedna z najbardziej sławnych sportowych dyscyplin na ziemi i nie ma co do tego wątpliwości. Niemal każdego dnia przed telewizorami zasiada wielu miłośników, którzy chcą spoglądać na swoich faworytów na placu gry. Między innymi dlatego stworzone zostały różnego typu turnieje, które zrzeszają najlepsze ekipy z całej Europy. Na ten moment najbardziej elitarnymi zmaganiami jest Liga Mistrzów. To tam można zobaczyć najwybitniejsze ekipy ze Starego Kontynentu poprzedniego sezonu. Jest jednak również Liga Europy, do której grają nieco słabsze zespoły. Nie znaczy to jednak, iż Liga Europejska jest niedobór pięknych akcji. Rozgrywane tam spotkania potrafią być bardzo ekscytujące i otrzymujemy okazję by zobaczyć ogromną ilość bramek. W tym poście chcemy się skupić na starciu [Manchesteru United|United z Manchesteru|drużyny z Manchesteru} z drużyną z Mediolanu. To dwa zespoły, które jeszcze niedawno odnosiły wygrane na kontynencie europejskim, a w tej chwili pracują nad odbudowaniem swojej marki.

Według szerokiej grupy ekspertów to jest jedna z najlepiej zestawionych par 1/8 finału zmagań Ligi Europy. Jedynym minusem tego meczu jest to, że sympatycy nie mają szansy obejrzeć go na żywo z trybun. O wiele lepiej to starcie rozpoczęli zawodnicy Milanu. wicelider Premier League dość słabo rozpoczął to starcie i drużyna AC Milan miała chęć błyskawicznie wykorzystać tę okazję. AC Milan w trakcie pierwszych piętnastu minut trafił do siatki dwa razy. Te trafienia nie były jednak przyznane. Dwa razy bramki piłkarzy AC Milan były cofane przez sędziego tego pojedynku. W pierwszej połowie sympatycy przed telewizorami nie doczekali się bramek. Mnóstwo emocji było jednak w drugiej połowie. Kolejna odsłona dużo pozytywniej zaczęła się dla United z Manchesteru. Fantastyczną formę po raz kolejny przedstawił Fernandes. Fenomenalnie podał futbolówkę do Diallo, a ten bez większego kłopotu wstrzelił futbolówkę do bramki ekipy z Mediolanu. Wiele wskazywało na to, iż piłkarze gospodarzy utrzymają korzystny rezultat do do zakończenia pojedynku, ale Milan był w stanie trafić na remis w końcówce. Dla Milanu trafienie zdobył Kjaer Simon i mecz skończył się remisowym wynikiem 1:1.