Wiadomości

Śpiewana przez Rafała Brzozowskiego pioseneczka zbyt przeciętna na finałowe miejsce konkursu Eurowizji! Przykry koniec przygody Brzozowskiego z Eurowizją.

Nasza ojczyzna zazwyczaj nie imponowała widzów w okresie konkursu Eurowizji i należy mieć świadomość tego. Polski najwybitniejszym osiągnięciem na ogół jest awansowanie do części finałowej konkursu, w którym zajmowaliśmy końcowe miejsca. W zeszłym roku Eurowizję odroczono, gdyż panowała epidemia koronawirusa, która zatrzymała nie jedynie Europę, ale również całą planetę. Ambasadorem naszego państwa w trakcie konkursu Eurowizji był Brzozowski, który miał chęć zemocjonować smakoszy muzyki przyśpiewką pod tytułem "The Ride". Z wybrania ambasadora naszego narodu dużo publicystów nie było zadowolonych, lecz w finalny rozrachunku do wymiany nie doszło. Szkoda iż kolejny raz musieliśmy rozstać się z konkursem Eurowizji wcześniej, niż byśmy tego chcieli. Na Eurowizji reprezentował Polskę Brzozowski, który podczas turnieju Eurowizji nie przekonał do siebie europejskiej widowni i właśnie dlatego wyeliminowany został na etapie półfinału sześćdziesiątego piątego turnieju piosenki europejskiej.

Telewidzowie z Polski bez żadnych wątpliwości są już bardzo wynudzeni tego typu rozwojem sytuacji. Trzeba zaznaczyć, iż "The Ride" a więc piosenka zaprezentowana ze strony Rafała Brzozowskiego była szczerze mówiąc nieszczególna. Nie ma nic ekscytującego w tym utworze co mogłoby wprawić w uniesienie europejską widownię. To jest następna edycja turnieju piosenki europejskiej, podczas którego przedstawiciel naszego kraju nie potrafi dostać się do fazy finałowej. Bez żadnego problemu można zrozumieć, iż od wielu lat wybieranie reprezentantów Polski na konkurs europejskiej piosenki nie wychodzi nam zbyt dobrze. Musimy w takim wypadku mieć nadzieję na to, że w następnych latach nasz reprezentant zdoła dostać się do finałowego starcia o wygraną w konkursie piosenki europejskiej. W sytuacji takiej jak ta niezwykle istotne jest to, aby wziąć najbardziej utalentowanego piosenkarza, który da radę zemocjonować europejską publikę. W przeciwnym wypadku po raz kolejny nie damy rady do batalii finałowej w zawodach Eurowizji.

Zostaw komentarz