Nadciąga premierowy dzień najnowszego PS5

Jeszcze w 2019 roku zapowiedziano, iż w 2020 roku japońska firma Sony zaprezentuje nam swoje świeże dzieło, to jest PS5. Na chwilę obecną pośród graczy w dalszym ciągu ceniona jest poprzednia wersja konsoli oraz nic nie wskazuje na to, żeby zainteresowanie nią miało być mniejsze. Mimo wszystko japońska firma zdecydowała się na wytworzenie konsoli nowszej generacji, przez co gracze niecierpliwie jej oczekują.

Nowe rozwiązania technologiczne w PS5

Firma Sony już wielokrotnie pokazywała, iż bywa innowatorem wśród innych firm tego typu i umie zaskakiwać swoich klientów. PlayStation 4 ustanowiła wysoką poprzeczkę konkurentom - to wszystko dzięki zupełnie nowatorskiej jakości, której nigdy nie miała żadna inna firma. Graficzne efekty, niesamowicie wyczulone pady, gierki najwyższej generacji - fani oczywiście byli w stanie docenić te opisane szczegóły oraz dzięki temu teraz PlayStation4 jest najszybciej sprzedającą się konsolą w historii.

Aczkolwiek na starcie ukazały się różnego rodzaju kłopoty - Sony próbowało podnieść wszystkie technologiczne granice (co rzeczywiście udało im się), aczkolwiek dzień premiery oraz wcześniejsze pokazy konsoli PS4 zrodziły sprzeczne odczucia. Klientom, którzy byli przyzwyczajeni do rewolucyjnej konsoli PS3, nie w 100% pasowały chociażby kontrolery, ponieważ na pierwszy rzut oka wydawało się, że są naprawdę niekomfortowe w użyciu. Faktycznie kontrolery mają zasadniczo inną formę, jednakże kłopotem został inicjalny wypust konsoli PS4. PS4 się przegrzewała, sprzęt był w stanie również samodzielnie resetować się.

Rzecz jasna po czasie i poprawkach wdrażanych na bieżąco, okazało się, że mimo wszystko marka Sony idzie w prawidłowym kierunku, a wypuszczona konsola ma miano szlagierowej. Jednak nie okazałoby się to możliwe, gdyby nie gry, które sporo osób naprawdę ciepło wspomina.

Czy PlayStation5 okaże się podobnym osiągnięciem?

Prawdopodobnie niejeden człowiek oraz amator technologicznych nowinek ze zniecierpliwieniem oczekuje ukazania się nowej konsoli. Sony potwierdziło, że gry znane z PlayStation4 zadziałają na przyszłej konsoli (jednakże nie podziała odwrotnie, co licznym ludziom się nie podoba). Pojawiają się już teraz pierwsze teorie o kłopotach z pre orderami - rzekomo firma Sony nie może się wyrobić z produkcją, choć nie mamy pewności, czy nie są to aby tylko kłamliwe pomówienia. W Internecie wyskakują się kolejne wiadomości również o tym, iż konsola PlayStation5 ma rzekomo problem z rozdzielczością 4k. Mimo wszystko i w tym przypadku pewne nie jest, jaka jest rzeczywistość. Prawdy dowiemy się w chwili premierowego ukazania się sprzętu, to jest 19 listopada roku 2020.

Zostaw komentarz