Sport

Francuska drużyna narodowa została zwyciężona i nie zdoła zdobyć tytułu europejskich mistrzów! Fantastyczna narodowa kadra Szwajcarii wywalczyła awans do ćwierćfinału turnieju Euro 2020!

Kibice piłkarscy na wieczór poniedziałkowy byli obserwatorami niesamowitego spotkania na murawie w Rumunii. Starcie między francuską kadrą, a kadrą Szwajcarii zapewniło dużo fenomenalnych emocji, a niewiele ekspertów spodziewało się tego. wygranego tego meczu poznać mogliśmy dopiero po konkursie karnych, a gracze obydwu ekip grali dobrze. Pierwsi bramkę zdobyli reprezentanci szwajcarskiej kadry narodowej, jednak gracze francuskiej kadry narodowej niesamowicie zainaugurowali połowę numer dwa, podczas której 2 trafienia zaliczył Benzema. Mogło się zdawać, że wielkie emocje w tym pojedynku właśnie się skończyły, w chwili gdy na 3:1 gola zaliczył Pogba Paul. Jednak zawodnicy szwajcarskiej kadry nie chcieli się poddawać i o dziwo dali radę doprowadzić do wyniku remisowego. Sędzia główny tego spotkania nie miał wyboru i musiał zaprosić piłkarzy na dodatkowe trzydzieści minut rozgrywki. O rozstrzygnięciu starcia zdecydować musiały rzuty karne, ponieważ nadprogramowy czas gry też nie przyniósł końcowego rezultatu. W trakcie konkursu karnych nieznacznie skuteczniejsza okazała się ekipa Szwajcarii, która wygrała wynikiem pięć do czterech. Podczas ćwierćfinałowego starcia zawodnicy drużyny Szwajcarii będą toczyć bój z hiszpańską narodową kadrą.